MultiVisualDzielnyMagdalena SztencelShaoTomasz PiotrowskiMarek Born
MultiVisualOfertaGaleriaKalendariumKontakt

 
holographic HoloGraphic
!NOWOŚĆ!

Pokaz holograficzny który może być personalizowany pod kątem identyfikacji wizualnej klienta.

ZOBACZ VIDEO
lasery

Laser w Produkcie
Specjalny system który pozwala tworzyć wiązki laserowe bezpośrednio z produktu klienta!

ZOBACZ VIDEO

lasery

Manipulacje Laserami
Pokazy manipulacji multimedialnej z wykorzystaniem wiązek laserowych o silnej mocy. W trakcie pokazu artyści są wstanie zapanować nad wiązkami laserowymi, mnożąc oraz podając je sobie z rąk do rąk aby wspólnie tworzyć wiele widowiskowych wzorów w przestrzeni.

ZOBACZ VIDEO

Logo Show
Pokazy z wykorzystaniem najwyższej klasy programowalnych rekwizytów żonglerskich, które dzięki wbudowanym diodom LED mogą w kontrolowany sposób zmieniać kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. W trakcie pokazu mogą pojawić się grafiki, napisy oraz logotypy klienta!

ZOBACZ VIDEO


MultiVisual - Malowanie Światłem Malowanie Światłem na Żywo
Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi wizyjnemu, artyści są w stanie tworzyć kolorowe obrazy oraz wizualizacje na żywo, na oczach publiczności. System daje nieograniczone możliwości panowania nad wyświetlanym obrazem, dzięki specjalnym rekwizytom artyści są w stanie przenieść na ekran dowolne logotypy, obrazy czy produkty, foto-realistycznie w jakości FullHD.

ZOBACZ VIDEO
manipulacje Manipulacje z elementami Iluzji Optycznych
Pokazy manipulacji rekwizytami, które dzięki umiejętnościom artystów zdają się łamać prawa fizyki. Dzieki oryginalnemu wykorzystaniu klasycznych rekwizytów kuglarskich zespół MultiVisual tworzy niespotykane widowiska w których sztuka cyrkowa łączy się z sztuką iluzji.

ZOBACZ VIDEO

 

MultiVisual 2012-2017
Wszystkie prawa zastrzeżone